Trwa komunikacja

Warsztaty weekendowe - Jak rozmawiać trzeba z psem

„Wy nie wiecie, a ja wiem jak rozmawiać trzeba z psem” – ciekawe czy Jan Brzechwa wiedział? Na warsztatach dowiecie się jak rozmawiać z psem, poznacie podstawy „psiego języka” i w praktyce nauczycie się go wykorzystywać. Nauczymy się zasad bezpiecznego i komfortowego kontaktu z psem. Stworzymy radosną i relaksującą atmosferę i popracujemy nad małą motoryką. – Przede wszystkim jednak uczestnicy wybiorą się w podróż do świata psich emocji, które wcale tak bardzo nie różnią się od ludzkich. Poznając i aktywnie uczestnicząc w pracy z psami, będziemy mogli lepiej poznać i zrozumieć własne uczucia – nauczyć się redukować napięcia i lęki w bezpośrednim kontakcie z psami – przekonuje prowadząca zajęcia Patrycja Zamroch. Spotkania będą odbywały się w soboty w godz. 11:00-12:00. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci (min. wiek przedszkolny) wraz z opiekunami. Ze względu na komfort pracy może w nich uczestniczyć nie więcej niż 20 osób.

sobota, 7 grudnia 2019, godz.11:00

Sala warsztatowa (11 wolnych)

Rodzaj biletu Cena Ilość Wartość

Warsztaty - bilet normalny

(15.00  zł)

15.00  zł
0.00  zł

Warsztaty - bilet ulgowy

(13.00  zł)

BILET ULGOWY INDYWIDUALNY
PO OKAZANIU WAŻNYCH DOKUMENTÓW:
- dzieci i młodzież do lat 19
- studenci/doktoranci do lat 26
- seniorzy powyżej 65 roku życia
- osoby z niepełnosprawnością (orzeczenie o niepełnosprawności oraz dokument ze zdjęciem lub legitymacja osoby niepełnosprawnej)

13.00  zł
0.00  zł

Warsztaty - bilet rodzinny

(34.00  zł)

Bilet rodzinny to 1 miejsce na dany termin. Prosimy o dodanie biletów rodzinnych kontrolnych, aby zarezerwować miejsca na daną liczbę osób np. rodzina 4 osobowa tj. 1 bilet rodzinny + 3 bilety rodzinne kontrolne.

Z Biletu rodzinnego mogą skorzystać maksymalnie 4 osoby, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe.

34.00  zł
0.00  zł

Warsztaty - bilet rodzinny kontrolny

(0.00  zł)

Aby móc dodać bilety kontrolne za 0 zł, należy na początek wybrać Bilet Rodzinny. Następnie dobrać bilety kontrolne.

0.00  zł
0.00  zł
Wstecz